SCHAATS- EN SKEELERVERENIGING DNIJ
Een volledig aanmeldformulier kunt u hier downloaden en vervolgens mailen of meenemen naar de baan.




    Toon a.u.b. dat u menselijk bent door de selectie van de vrachtwagen.

    BESTUUR VERENIGING
    Dit bestuur organiseert de recreatieve en de wedstrijdsport bij DNIJ.

    Voorzitter
    Henk Veneman
    Groeneweg 69
    7311 DB Apeldoorn
    Mobiel: 06-16928450
    voorzitter@dnij.nl
    Secretaris
    Hans Kreuwel
    Duizendschoon 24, 7322 GZ Apeldoorn
    Telefoon: 055-3663904
    Mobiel: 06-54263585
    secretaris@dnij.nl
    Skeeleren
    Gert Westerink
    Cereslaan 24, 7322JR Apeldoorn
    Mobiel: 06-23812300
    Telefoon: 055-3666171
    skeeleren@dnij.nl
    Sponsoring
    Helmich van der Kolk
    Kaartenmakershoeve 102
    7326 XK Apeldoorn
    Telefoon: 06-52520867
    sponsoring@dnij.nl
    Kunstrijden
    Monique Plas
    De Visserstraat 48
    7317 TB Apeldoorn
    Telefoon: 06-15595001
    kunstrijden@dnij.nl
    Schaatsen
    Frits Kwak
    Gardenierslaan  51, 7314 CV Apeldoorn
    Telefoon: 055-5217227
    Mobiel: 06-34013886
    schaatsen@dnij.nl
    Penningmeester en administratie
    Stella Mulder
    De Tol 91
    7321 KJ Apeldoorn
    06-27521246
    penningmeester@dnij.nl

    BESTUUR STICHTING EXPLOITATIE IJS- EN SKEELERBAAN
    Dit bestuur organiseert beheer en onderhoud van de ijs- en skeelerbaan.
    correspondentieadres: zie secretaris

    Voorzitter/secretaris
    Henk Veneman
    Groeneweg 69
    7311 DB Apeldoorn
    Mobiel: 06-16928450
    voorzitter@dnij.nl
    Penningmeester
    Jeroen Schreuder
    Schepenveld 121
    7327 DA Apeldoorn
    06-42594678
    foto Jeroen

    Beheer accommodatie

    Jan Peter Loonstra
    Elsweg 23
    711GT Apeldoorn
    06-52333801
    foto Jan-Peter
    Adresgegevens skeelerbaan
    Schaats- en skeelerbaan
    De voorwaarts 440,
    7321 MG Apeldoorn