Contact

Voor vragen, opmerkingen of suggesties kunt u het contactformulier gebruiken, we reageren altijd binnen 2-3 dagen. Geen reactie gehad? Af en toe blijkt het contactformulier niet te werken, contacteer dan direct een bestuurslid. Voor een specifieke vraag kunt u terecht bij één van onze bestuursleden. Correspondentie verloopt via de secretaris.




    Toon a.u.b. dat u menselijk bent door de selectie van het hart.

    Adresgegevens skeelerbaan
    Schaats- en skeelerbaan
    De Voorwaarts 440
    7321 MG Apeldoorn



    Bestuur schaats- en skeelervereniging DNIJ

    Henk Veneman
    Henk Veneman Voorzitter
    Groeneweg 69, 7311 DB Apeldoorn06-16928450voorzitter@dnij.nl
    Hans Kreuwel
    Hans Kreuwel Secretaris
    Duizendschoon 24, 7322 GZ Apeldoorn055-3663904, 06-54263585secretaris@dnij.nl
    Gert Westerink
    Gert Westerink Skeeleren
    Cereslaan 24, 7322JR Apeldoorn055-3666171, 06-23812300skeeleren@dnij.nl
    Helmich van der Kolk
    Helmich van der Kolk Sponsoring
    Kaartenmakershoeve 102, 7326 XK Apeldoorn06-52520867sponsoring@dnij.nl
    Monique Plas
    Monique Plas Lief en Leed
    De Visserstraat 48, 7317 TB Apeldoorn06-15595001liefleed@dnij.nl
    Frits Kwak
    Frits Kwak Schaatsen
    Gardenierslaan 51, 7314 CV Apeldoorn055-5217227, 06-34013886schaatsen@dnij.nl
    Stella Mulder
    Stella Mulder Penningmeester en Administratie
    De Tol 91, 7321 KJ Apeldoorn06-27521246penningmeester@dnij.nl
    Freek Wijngaards
    Freek Wijngaards Kunstrijden