contact

Informatie, aanmelden of proefles
Een volledig aanmeldformulier kunt u hier downloaden en vervolgens bijvoegen. Mailen of meenemen naar de baan kan ook.

Adresgegevens skeelerbaan
Schaats- en skeelerbaan
De voorwaarts 440,
7321 MG Apeldoorn

correspondentieadres: zie secretaris

Voorzitter
Henk Veneman
Mobiel: 06-16928450
voorzitter@dnij.nl

Secretaris
Hans Kreuwel
Duizendschoon 24
7322 GZ Apeldoorn
Telefoon: 055-3663904
Mobiel: 06-54263585
secretaris@dnij.nl

Skeeleren
Gert Westerink
adres: Cereslaan 24, Apeldoorn
Mobiel: 06-23812300
Telefoon: 055-3666171
skeeleren@dnij.nl

Sponsoring
Helmich van der Kolk
Kaartenmakershoeve 102
7326 XK Apeldoorn
Telefoon: 06-52520867
sponsoring@dnij.nl

Kunstrijden
Monique Plas
De Visserstraat 48
7317 TB Apeldoorn
Telefoon: 06-15595001
kunstrijden@dnij.nl

Schaatsen
Frits Kwak
Gardenierslaan  51, 7314 CV Apeldoorn
Telefoon: 055-5217227
Mobiel: 06-34013886
schaatsen@dnij.nl

Penningmeester en administratie

Stella Mulder
De Tol 91
7321 KJ Apeldoorn
06-27521246
penningmeester@dnij.nl