• contact

      0 comments

    Schaats- en skeelerbaan
    De voorwaarts 440,
    7321 MG Apeldoorn

    correspondentieadres: zie secretaris

    Voorzitter
    Henk Veneman
    Mobiel: 06-16928450
    voorzitter@dnij.nl

    Secretaris
    Hans Kreuwel
    Duizendschoon 24
    7322 GZ Apeldoorn
    Telefoon: 055-3663904
    Mobiel: 06-54263585
    secretaris@dnij.nl

    Penningmeester en administratie

    Voor administratieve (bijvoorbeeld aanmelden als lid) en financiële aangelegenheden kunt u het beste contact opnemen met Stella Mulder, de penningmeester van de vereniging.

    Stella Mulder
    De Tol 91
    7321 KJ Apeldoorn
    06-27521246
    penningmeester@dnij.nl

    Schaatsen
    Frits Kwak
    Gardenierslaan  51, 7314 CV Apeldoorn
    Telefoon: 055-5217227
    Mobiel: 06-34013886
    schaatsen@dnij.nl

    Skeeleren
    Gert Westerink
    adres: Cereslaan 24, Apeldoorn
    Mobiel: 06-23812300
    Telefoon: 055-3666171
    skeeleren@dnij.nl

    Sponsoring
    Helmich van der Kolk
    Kaartenmakershoeve 102
    7326 XK Apeldoorn
    Telefoon: 06-52520867
    sponsoring@dnij.nl

    Kunstrijden
    Monique Plas
    Vlijtseweg 40
    7317 AJ Apeldoorn
    Telefoon: 06-15595001
    kunstrijden@dnij.nl