Contact

SCHAATS- EN SKEELERVERENIGING DNIJ
Een volledig aanmeldformulier kunt u hier downloaden en vervolgens mailen of meenemen naar de baan.




Please prove you are human by selecting the Star.

BESTUUR VERENIGING
Dit bestuur organiseert de recreatieve en de wedstrijdsport bij DNIJ.


Voorzitter
Henk Veneman
Groeneweg 69
7311 DB Apeldoorn
Mobiel: 06-16928450
voorzitter@dnij.nl

Secretaris
Hans Kreuwel
Duizendschoon 247322 GZ Apeldoorn
Telefoon: 055-3663904
Mobiel: 06-54263585
secretaris@dnij.nl

 


Skeeleren
Gert Westerink
adres: Cereslaan 24, Apeldoorn
Mobiel: 06-23812300
Telefoon: 055-3666171
skeeleren@dnij.nl


Sponsoring
Helmich van der Kolk
Kaartenmakershoeve 102
7326 XK Apeldoorn
Telefoon: 06-52520867
sponsoring@dnij.nl

 

Kunstrijden
Monique Plas
De Visserstraat 48
7317 TB Apeldoorn
Telefoon: 06-15595001
kunstrijden@dnij.nl

 

Schaatsen
Frits Kwak
Gardenierslaan  51, 7314 CV Apeldoorn
Telefoon: 055-5217227
Mobiel: 06-34013886
schaatsen@dnij.nl

 

Penningmeester en administratie
Stella Mulder
De Tol 91
7321 KJ Apeldoorn
06-27521246
penningmeester@dnij.nl

 

BESTUUR STICHTING EXPLOITATIE IJS- EN SKEELERBAAN
Dit bestuur organiseert beheer en onderhoud van de ijs- en skeelerbaan.

Adresgegevens skeelerbaan
Schaats- en skeelerbaan
De voorwaarts 440,
7321 MG Apeldoorn

correspondentieadres: zie secretaris

Voorzitter/secretaris
Henk Veneman
Groeneweg 69
7311 DB Apeldoorn
Mobiel: 06-16928450
voorzitter@dnij.nl

Penningmeester
Jeroen Schreuder
Schepenveld 121
7327 DA Apeldoorn
06-42594678

Beheer accommodatie
Jan Peter Loonstra
Elsweg 23
711GT Apeldoorn
06-52333801